Permobil F5 Corpus

Elektrický vozík Permobil F5 se sedacím systémem Corpus 3G. Stabilizace jízdy systémem ESP, polohovací funkce s pohony se zpětnou vazbou a systém ovládání ICS ...

  • Dostupnost: na objednání do 4 týdnů
  • Cena bez DPH: 221 391 Kč
  • Cena s DPH: 254 600 Kč


Elektrický vozík Permobil F5 je nejnovějším modelem švédského výrobce elektrických vozíků firmy Permobil a zároveň vlajkovou lodí v nejvyšším segmentu tohoto výrobce. Vozík byl uveden na trh ve třetím čtvrtletí roku 2015.

Podvozek vozíku F5 je velmi tuhý a robustní tak aby poskytl tu nejlepší oporu sedacímu systému a všem elektricky polohovatelným funkcím.  Všechna kola jsou individuálně odpružena kvalitními tlumiči s olejovou náplní s možností nastavit každý podvozek individuálně dle hmotnosti uživatele a instalovaných elektricky polohovatelných funkcí. Automatickou součástí je pak elektronická stabilizace jízdy zajišťující zachování požadovaného směru jízdy v nerovném nebo skloněném terénu.

Do rámu podvozku je integrováno vedení nastavení výšky a sklonu sedačky sedacího systému Corpus 3G. V případě, že je elektrický vozík doplněn elektricky ovládanou polohou relax a zvedací sedačkou, umožňuje vozík nastavení sklonu sedačky i v negativním smyslu (anterior/posterior). Inovativní  systém vedení zvedací sedačky a polohy relax zajišťuje patřičný posun těžiště vozíku při polohování, a tím zajištění nejvyšší možné tuhosti celé konstrukce a tedy stability a pocitu komfortu jistoty pro uživatele.

Sedací systém Corpus 3G nabízí vyjma volby velmi širokého rozsahu velikostí sedačky a zádové opěrky také nadstandardní možnosti přizpůsobení individuálním požadavkům a potřebám uživatele. Veškeré elektricky polohovatelné funkce jsou řízeny joystickem, nebo přes rozhraní ICS, které se zároveň stará o kontrolu a bezpečnost v každé poloze sedacího systému

Polohy F5 Corpus 3G

Elektrický vozík Permobil F5 je osazen bateriemi o kapacitě 2 x 73 Ah, které poskytují vozíku i při jeho vyšší hmotnosti dojezd až 30 km.  Přední velká kola o průměru 14“ a zadní o průměru 9“ jsou osazena černými pneumatikami, které dokreslují design vozíku. Pneumatiky nezanechávají šmouhy na žádném povrchu.

Maximální rychlost vozíku je 12 km/h a je určený pro uživatele do maximální hmotnosti 150 kg.

Design vozíku i sedacího systému representuje filosofii značky Permobil, která staví do popředí uživatele, jeho potřeby a požadavky. Vozík je zde pak od toho aby poskytl řešení těchto požadavků na té nejvyšší úrovni a pokud možno, byl co nejméně na očích.

Rozměry a technické parametry jsou uvedeny níže.

technické parametry vozíku Permobil F5 3G

Veškeré příslušenství a technické parametry naleznete v objednacím listu, který naleznete v záložce "Ke stažení". Rádi Vám vozík přivezmeme předvést a navrhneme jej přímo pro Vás.

Barevné provedení kapotáže permobil F5

Možnosti volby potahu textilních dílů Permobil

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz