ERGO 305

Odlehčený mechanický vozík s lámací zádovou opěrkou pro větší skladnost vozíku při přepravě a se zdvojeným křížem.

  • Kód zboží: 07-0025602
  • Kód dodavatele: 1608
  • Dostupnost: skladem více jak 2 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 10 533 Kč
  • Cena s DPH: 12 113 Kč

(koupit na poukaz)


Mechanický vozík standardní konstrukce rámu, doplněný však o několik moderních technických vylepšení. Rám vozíku je hliníkový o nosnosti 115 kg. Velmi dobrých jízdních vlastností bylo docíleno zdvojením konstrukce kříže vozíku a použitím hliníkových vzpěr kříže. Sedačka vozíku je "esovitě" prohnutá a díky tomu je i celodenní užívání vozíku velmi pohodlné. Zádovou opěrku je možno pro potřebu transportu "zlomit" - z obrázku níže je pak patrno jak kompaktní je vozík složený pro transport. Vozík je dodáván v šířích sedačky 41, 43 nebo 46 cm. Potah sedáku a zádové opěrky vozíku je textilní, omyvatelný a velmi prodyšný. Vozík je doplněn odnímatelným polstrem. Loketní opěrky jsou výškově nastavitelné  v rozsahu 23 - 28 cm nad úrovní sedačky a jsou odklopitelné.  Stupačky vozíku jsou dvoudílné, délkově nastavitelné, odklopitelné a odnímatelné, doplněné opatěnkami. Zadní kola vozíku mají plný plášť o rozměru 24 x 1 3/8" s rychloupínacími osami a jsou doplněna plastovými blatníčky.  Přední kola jsou plná o rozměru 200x50. Rám vozíku má metalický lak v barevné kombinaci antracit a stříbrná. Součástí vozíku v základním provedení jsou také odnímatelné rolničky proti převrácení.  Celková hmotnost vozíku v základním provedení je 15,6 kg.

Na dodání vozíku ERGO 305 v základním provedení postačí jediný poukaz. Při objednání je pak nutno specifikovat pouze šíři. Vozík je také možno doplnit o některé příslušenství uvedené v objednacím listě, který je uveden v záložce "ke stažení".


Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, Vám doporučujeme si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky. Následně navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem, případně poukazy, vyplní také tzv. žádanku/žádanky a odešle je ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

 

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz