SERENA II

Mechanický vozík s možností polohování, určený pro osoby vyžadující vyšší míru opory a možnosti nastavení vozíku.

  • Kód zboží: 07-0135403
  • Dostupnost: skladem více jak 2 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 36 374 Kč
  • Cena s DPH: 41 830 Kč

(koupit na poukaz)


Mechanický vozík pro osoby, které vyžadují stabilní sedací systém umožňující všestranné nastavení, polohování i možnost doplnění různých fixačních opěrek. Polstrovaná, anatomicky tvarovaná sedačka a zádová opěrka optimálně rozkládá váhu uživatele a předchází tak vzniku otlaků. Opěrka hlavy je odnímatelná a její poloha nastavitelná. Zádová opěrka je výškově nastavitelná v rozsahu 53 až 58 cm a je plynule polohovatelná od -9° do 30°. Výškově nastavitelnými loketními opěrkami je možno vymezit šíři sedačky v rozsahu 38 - 45 cm, respektive 48 - 53 cm. Stupačky jsou délkově a úhlově nastavitelné (až do přednožení), jsou odnímatelné a jejich součástí jsou nastavitelné lýtkové podpěry. Nášlapné plochy stupaček jsou úhlově stavitelné. Vozík umožňuje také současné zaklonění sedačky a zádové opěrky při zachování momentálně nastaveného úhlu mezi nimi (relax poloha) v rozsahu -8° až 30°. Relax polohování a polohování zádové opěrky je podpořeno plynovými pružinami usnadňujícími manipulaci. Výškově nastavitelné je i tlačné madlo vozíku. Polstrované části vozíku jsou omyvatelné. Vozík je vybaven parkovacími brzdami, rolničkami proti převrácení a na přání také, v rámci ceny, bubnovými brzdami. Instalace bubnových brzd rozšiřuje celkovou šíři vozíku o 3 cm.

Vozík je možno doplnit hlubší opěrkou hlavy, postranními zádovými nebo podpažními fixačními opěrkami, mezinožním klínem, chrániči výpletu zadních kol (chrání prsty uživatele) případně dalším příslušenstvím, které je uvedeno v objednacím listě. Objednací list naleznete v záložce "ke stažení".

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, Vám doporučujeme si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky. Následně navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem, případně poukazy, vyplní také tzv. žádanku/žádanky a odešle je ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz