CANEO L

Mechanický vozík s prodlouženým rámem pro osoby s výškou nad 185 cm.

  • Kód zboží: 07-0135401
  • Kód dodavatele: 4511
  • Dostupnost: skladem více jak 5 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 15 867 Kč
  • Cena s DPH: 18 247 Kč

(koupit na poukaz)


Odlehčený mechanický vozík Caneo_L vychází svou konstrukcí z vozíku Caneo_E, je však přizpůsoben pro osoby velkého vzrůstu. Vozík je vhodný pro osoby s tělesnou výškou nad 185 cm.

Vozík nabízí prodloužený rám s hloubkou sedu 47 nebo 51 cm a s možností nastavení výšky sedačky od země 48 až 57 cm. Výška zádové opěrky je 46 cm. Při objednání lze volit šíři sedačky 45, 48 nebo 51 cm a ve všech šířích vozíku je instalován zesílený zdvojený kříž. Nosnost vozíku Caneo_L je 150 kg. I v této prodloužené a zesílené verzi je celková váha vozíku pouze 18,7 kg.

Vozík Caneo_L lze doplnit o celou řadu příslušenství ze standardní verze Caneo_E. Toto příslušenství je uvedeno v objednacím listě v záložce "ke stažení".

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, Vám doporučujeme si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky. Následně navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem, případně poukazy, vyplní také tzv. žádanku/žádanky a odešle je ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

 

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz