VARILITE EVOLUTION JUNIOR

Antidekubitní sedák pro děti od cca 2 do 6 let.

  • Kód zboží: 13-0140950
  • Dostupnost: skladem více jak 5 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 5 978 Kč
  • Cena s DPH: 6 875 Kč

(koupit na poukaz)


Stejně jako všechny antidekubitní sedáky a sedací systémy Varilite je i tento sedák opatřený ventilem k nastavení požadované výšky a kontur sedáku. Umístění ventilu je však rozdílné, tak aby odolal poškození a nepřekážel. Sedák vychází svou koncepcí z antidekubitního sedáku Varilite Evolution a díky integrovanému abdukčnímu vyvýšení poskytuje částečnou mediální stabilizaci trupu dítěte.

  • Střední symetrická laterální stabilizace sedu
  • Základní mediální stabilizace
  • Výška sedáku 7,4 cm
  • Hmotnost 261 g (v rozměru 25 x 25 cm)
  • Inkontinentní potah

Sedák dodáváme ve výše uvedených rozměrech. Rozměr uvádí šíři x hloubku sedáku. Skladové zásoby jednotlivých rozměrů se mohou lišit.

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem vyplní také tzv. žádanku a odešle ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, nebo zašlete poštou, na kteroukoliv naši pobočku. Zde si budete moci předepsaný zdravotnický prostředek ihned vyzvednout nebo se domluvit na jeho dodání. Pokud nám poukaz zasíláte poštou, uveďte zde prosím své telefonní číslo a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz