ICON 120

Speciální polohovací vozík s nosností 180 kg.

  • Kód zboží: 07-0135571
  • Dostupnost: skladem 1 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 35 800 Kč
  • Cena s DPH: 41 170 Kč
Nové

(koupit na poukaz)


Speciální mechanický vozík s komfortním sedacím systémem, s rozsáhlou možností nastavení a polohování. Je určen zejména osobám se specifickými potřebami a se zvýšenými požadavky na stabilizaci sedu a polohování. Sedák i zádová opěrka z vrstvené pěny o různé hustotě jsou anatomicky tvarované a zajišťují tak komfort pro celodenní sezení. Potah sedacího systému může být omyvatelný inkontinentní nebo z prodyšné 3D textilie. Standardní sedací systém lze nahradit antidekubitním systémem od firmy Varilite.

Šířka sedu je volitelná v rozmezí 32 – 51 cm, v rozšířeném provedení se zesílením rámu pak 56 nebo 61 cm. Hloubka sedu je nastavitelná v závislosti na šíři sedu v rozsahu 36 – 54 cm. Součástí základního provedení jsou odnímatelné postranice s výškově stavitelnými područkami v rozsahu 24 – 40 cm, polohovací stupačky s lýtkovou oporou, nastavitelná hlavová opěrka, rolny proti převrácení, čtyřbodový upínací systém pro fixaci při přepravě a brzdy pro doprovodnou osobu. Sedačka je polohovatelná do záklonu včetně posunu těžiště v rozsahu 26° s oporou plynových pružin (poloha relax). Zádová opěrka má dvojitý rám s možností úpravy její pozice ve třech osách a s možností polohování do 30°.

Zadní kola mohou být plná či vzdušnicová o rozměru 24“ nebo plná o rozměru 22“ nebo 16“. Přední kola jsou plná o rozměru 7“. Nosnost vozíku je 180 kg, rám v bílé barvě.

Vozík je možno doplnit dalšími fixačními prvky jako jsou podpažní peloty či fixační pásy. Možné příslušenství je popsáno v objednacím listě v záložce „Ke stažení“.

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, Vám doporučujeme si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky. Následně navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem, případně poukazy, vyplní také tzv. žádanku/žádanky a odešle je ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz