PERMOBIL M400 CORPUS 3G

Elektrický vozík se středovým pohonem a anatomicky tvarovaným sedacím systémem Corpus 3G, š.sedu 42 cm.

  • Kód zboží: 54050
  • Dostupnost: Doprodej skladových kusů
  • Běžná cena bez DPH: 155 054 Kč
  • Běžná cena s DPH: 178 312 Kč
  • Snížená cena bez DPH: 103 478 Kč
  • Snížená cena s DPH: 119 000 Kč
Nové Akce


Jedná se o nový vozík používaný jako předváděcí a výstavní model. Šíře sedu vozíku je 42 cm, výška zádové opěrky 47 cm, barva kapotáže je modrá. Vozík je vystaven na prodejně v Praze.

Příslušenství: Elektrický zdvih sedačky, paralelně odklopný držák ovladače

Před více jak třiceti lety Permobil představil první vozík se středovým pohonem. Podvozek M400 nabízí dokonalé spojení jízdních vlastností v terénu, manévrování a stability. Vozík M400 je zároveň doplněn nejnovější generací sedacího systému Corpus 3G. Společně tvoří podvozek a sedací systém dokonalý celek, nejen po stránce designu a technických parametrů, ale především zdravotními přínosy pro své uživatele.

Hlavní předností podvozku se středovým pohonem je perfektní rozložení hmotnosti uživatele, kdy veškeré zatížení spočívá na velkých poháněných kolech. Díky tomu je jízda velmi pohodlná a ovládání přirozené. Při jízdě po nezpevněných cestách mají díky tomuto rozložení hmotnosti poháněná kola tu nejlepší možnou trakci. Jako volitelný doplněk lze zvolit kola s extra hrubým vzorkem (zimní terénní vzorek) a připravit tak vozík i na bezpečnou jízdu po namrzlé silnici. Takto koncipovaný podvozek má také nejmenší možný poloměr otáčení – pouhých 510 mm (dle ISO 7176-5), spolu s celkovou šíří podvozku pouhých 61 cm, je tak tento vozík ideální také pro pohyb v interiéru. Středová poháněcí kola jsou odpružená. Přední i zadní poloosy jsou kyvně uloženy a díky patentovanému vzájemnému propojení rameny dosahují velmi dobrých parametrů při překonávání překážek. Nejlepších, mezi vozíky se středovým pohonem!

Samozřejmostí je umístění upínacích ok na podvozku i volba barevného provedení kapotáže a krytů kol. Podvozek má také integrované osvětlení v rozsahu splňujícím požadavky na provoz na pozemních komunikacích.

Sedací systém Corpus 3G navazuje na předchozí generaci sedacího systému, nabízí však výrazně větší variabilitu i parametry polohování a polohovacích funkcí.

Veškeré anatomické prvky sedáku a zádové opěrky jsou nastavitelné. Oproti druhé generaci došlo také k vylepšení a zvětšení rozsahu polohovacích funkcí. O průběh polohování i vzájemný soulad těchto polohovacích funkcí se stará systém ICS. I k sedacímu systému Corpus 3G lze doplnit širokou škálu fixačních opěrek UniTrack a přizpůsobit tak vozík zcela na míru uživateli.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Vozík je určen pro uživatele až do váhy 136 kg. Rychlost jízdy je nastavitelná v rozsahu 0 až 10 km/hod, a vozík je osazen gelovými bateriemi 2x60 Ah. Za příplatek pak může mít rychlost až 12 km/hod a baterie s kapacitou 2x73 Ah. V běžném terénu má vozík dojezd cca 25-35 km na jedno nabití. Při plném zatížení má stoupavost 10 %. V transportní poloze, po vysunutí zádové opěrky, má vozík maximální výšku pouze 81 cm, což umožňuje bez demontáže jeho snadnou přepravu v osobním automobilu kombi. Vozík pohání dva motory o výkonu 350 W a i při plné rychlosti jízdy má velmi tichý chod.

technické parametry Permobil m400

ZÁKLADNÍ PROVEDENÍ VOZÍKU

Již v základním provedení je vozík vybaven výše uvedenou sedačkou a zádovou opěrkou Corpus 3G. Sedací systém Corpus je nejen anatomický, ale zároveň má také antidekubitní účinky. Zádová opěrka má nastavitelný sklon v rozsahu cca 30°. Stupačka vozíku je jednodílná s dvěma nášlapnými plochami s nastavitelnou délkou konzole. Úhel stupačky i nášlapných ploch je nastavitelný. Nášlapné plochy stupaček lze sklopit nahoru a celou konzoli přiklopit k sedačce tak, že vpředu nepřečnívá přes obrys vozíku. Přední obrys vozíku je pak tvořen přední hranou sedačky, což může velmi usnadnit nasedání, nebo přesun z vozíku. Vozík je vybaven dvoudílnou elektronikou R-net a polohu ovládací části lze nastavit. Ovladač vozíku má barevný displej s integrovanými hodinami a tachometrem. Vozík může být uzpůsoben k ovládání pravou nebo levou rukou. Je dodáván s osvětlením (přední světlomety, zadní koncová světla), s blinkry včetně možnosti výstražné signalizace a s klaksonem. Součástí dodávky jsou i pohonové bezúdržbové (gelové) baterie a plnoautomatická nabíječka. Střední pohonová kola mají rozměr 14“ a přední/zadní 8“. Kola mají disky z hliníkové slitiny.

K usnadnění přepravy vozíku v nákladním prostoru automobilu, popřípadě při Vaší cestě na vozíku v prostředcích hromadné dopravy, jsou na rámu vozíku vyznačeny body, ve kterých je možno vozík aretovat pomocí háků nebo popruhů.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz