CANEO B

Standardní mechanický vozík s ocelovým skládacím rámem a možností nastavení polohy těžiště, nadstandardní  mírou variability i příslušenství...

  • Kód zboží: 07-0135399
  • Kód dodavatele: 4500
  • Dostupnost: skladem více jak 10 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 7 438 Kč
  • Cena s DPH: 9 000 Kč

(koupit na poukaz)


Standardní mechanický vozík s ocelovým skládacím rámem. Tento základní vozík nabízí zajímavou variabilitu a díky své odolnosti je vhodný i do pečovatelských a nemocničních zařízení se zvýšeným provozem.

Vozík dodáváme v šířích sedačky 39, 42, 45, 48 a v zesíleném provedení i v šíři 51 cm. Nosnost vozíku je 130 kg, v zesíleném provedení pak 140 kg. Výška sedačky je nastavitelná. Polohu osy zadních kol lze posunout až za osu zádové opěrky a tím přizpůsobit polohu těžiště vozíku i pro osoby s amputací dolní končetiny. Materiál sedačky a zádové opěrky je snadno omyvatelný. Postranice vozíku jsou odklopitelné a polstry opěrek rukou lze nastavit do zkrácené, nebo plné délky. Stupačky vozíku jsou odklopitelné a nášlapné plochy jsou doplněné opatěnkami. Zadní kola vozíku Caneo_B mají rychloupínací osy pro snadné odejmutí kola pro transport. Vozík lze doplnit různým příslušenstvím, jako například bubnovými brzdami, polohovatelnými stupačkami nebo výškově stavitelnými loketními opěrkami. Přehled příslušenství najdete v objednacím listě v záložce "ke stažení".

Při volbě šíře sedu vozíku 51 cm a úhradě SZP je třeba zažádat spolu s kódem vozíku též o kód na zesílené provedení vozíku, který naleznete v objednacím listě.

 

Technické arametry vozíku Caneo B

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, Vám doporučujeme si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky. Následně navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem, případně poukazy, vyplní také tzv. žádanku/žádanky a odešle je ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz