Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, doporučujeme Vám si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky.

Při žádosti o úhradu elektrického vozíku je potřeba požádat lékaře o vystavení poukazů/žádanek. V rámci žádosti o elektrický vozík je také potřeba vyplnit tzv. Formulář žádosti o elektrický vozík. Tento formulář od nás získáte po předvedení vozíku a budou zde vyplněny kódy představující skladbu Vámi vybraného vozíku. Tento formulář předložíte navrhujícímu lékaři k vyplnění a následně budete muset navštívit i několik dalších lékařů jiných odborností.  Jak postupovat při vyplňování žádosti o elektrický vozík Vám poradíme.

Schválené poukazy následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem nebo poštou, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.Pobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz