VARILITE REFLEX

Antidekubitní sedák s integrovaným abdukčním klínem a bočním vedením pro osoby se středním rizikem vzniku dekubitů.

  • Kód zboží: 13-0140949
  • Kód dodavatele: 4606
  • Dostupnost: skladem více jak 10 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 2 983 Kč
  • Cena s DPH: 3 430 Kč

(koupit na poukaz)


Antidekubitní sedák s pěnovým jádrem a automatickým ventilem vhodný pro osoby se středním rizikem vzniku dekubitů, kteří vyžadují pouze základní stabilizaci sedu. Kombinuje tři typy pěny, které vytvářejí integrovaný abdukční klín a boční vedení sedáku. Pěnové jádro sedáku je uvnitř vzduchové komory s automatickým ventilem. Tento systém nevyžaduje nastavení a je proto vhodný do nemocničních a pečovatelských zařízení. Díky své nízké hmotnosti (865g) je sedák ideální také pro uživatele aktivních mechanických vozíků. Sedák je opatřen inkontinentním pratelným potahem.

  • Výška sedáku je 8 cm
  • Nosnost 280 kg
  • Rozměr uvádí šíři x hloubku sedáku

Velikost skladové zásoby se může u jednotlivých rozměrů lišit. Pokud je rozměr uveden činí skladová zásoba minimálně 1 ks. U běžných rozměrů pak je obvyklá skladová zásoba 5 a více kusů.

Běžnými rozměry se v tomto případě rozumí: 40 x 40 cm, 40 x 45 cm, 43 x 43 cm, 45 x 45 cm

Pokud požadujete jiný rozměr sedáku, kontaktujte nás pro ověření, zda je daný rozměr možné objednat.

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem vyplní také tzv. žádanku a odešle ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, nebo zašlete poštou, na kteroukoliv naši pobočku. Zde si budete moci předepsaný zdravotnický prostředek ihned vyzvednout nebo se domluvit na jeho dodání. Pokud nám poukaz zasíláte poštou, uveďte zde prosím své telefonní číslo a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz