ROHO

Antidekubitní sedák se vzduchovými komůrkami pro optimální rozložení tlaku. Vhodný pro osoby s vysokým rizikem vzniku dekubitů.

  • Kód zboží: 13-0000277
  • Kód dodavatele: 2110
  • Dostupnost: na objednání do týdne
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 6 359 Kč
  • Cena s DPH: 7 313 Kč

(koupit na poukaz)


- Vhodné pro uživatele s vysokým rizikem vzniku dekubitů.

- Několik desítek propojených vzduchových komůrek, mezi nimiž se po dosednutí přepouští vzduch a tím je váha uživatele rovnoměrně   rozložena.

- Přiloženou pumpou lze upravit množství vzduchu v komůrkách podle váhy konkrétního uživatele.

- Dodáváme v tloušťkách 5 nebo 10 cm, v provedení jedno, dvou a čtyřkomorovém - v každé komoře lze tlak a tím také výšku každé   komory nastavit nezávisle na ostatních komorách.

- Vícekomorový systém je výhodné použít tam, kde mimo záležitosti dekubitů, je nutno řešit také problém deformace v oblasti pánve,   skoliózy páteře a podobně.

- Lze použít až do hmotnosti uživatele 150 kg.

- Dodává se v rozměrech 38x38, 38x43 a 43x43 cm.

- Pro specifikaci provedení sedáku nás, prosím, kontaktujte nebo ji uveďte do poznámky při objednávce zboží.

Skladem máme pouze ukázkový typ sedáku Roho, dodáváme jej tedy ve většině případů na objednání do jednoho týdne.

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem vyplní také tzv. žádanku a odešle ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, nebo zašlete poštou, na kteroukoliv naši pobočku. Zde si budete moci předepsaný zdravotnický prostředek ihned vyzvednout nebo se domluvit na jeho dodání. Pokud nám poukaz zasíláte poštou, uveďte zde prosím své telefonní číslo a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

 

 

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz