ZDRAVOTNÍ KOČÁREK TOM 4

Zdravotní kočárek s možností odejmutí sedačky a širokou škálou příslušenství.

  • Kód zboží: 07-0039500
  • Dostupnost: na objednání do 4 týdnů
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Cena bez DPH: 18 261 Kč
  • Cena s DPH: 21 000 Kč

(koupit na poukaz)


Dětský kočárek TOM 4 je dodáván v třech provedeních podle velikosti dítěte. Kočárek je vyroben z odlehčených tenkostěnných profilů s povrchovou úpravou epoxidovým práškovým lakem a ve všech provedeních je vybaven odpruženým podvozkem. Vyšší torzní tuhost tohoto podvozku spolu s použitím velkého průměru kol zajišťuje dobrou průjezdnost v terénu. Podvozek je plně skládací, sedačka je odnímatelná, otočná, s odnímatelným potahem a měkkou výplní. Snadná manipulace je zajištěna tím, že kočárek lze zcela složit včetně připevněné sedačky. Kočárek TOM 4 je vyráběn ve velikosti MINI, STANDARD a MAXI. Technické specifikace jednotlivých typů naleznete v tabulce.


technické parametry kočárek ben

 

V základním provedení je kočárek vybaven pevným vodítkem a odnímatelnou a otočnou sedačkou s plynule nastavitelným náklonem. Opěrka zad je výškově nastavitelná a také plynule sklopná. Kočárek má nastavitelnou hloubku sedáku. Hloubce sedáku lze přizpůsobit nastavení pozice podnožky. Podnožka je úhlově a výškově nastavitelná. Kolečka mohou být pevná o průměru 300 mm nebo otočná o průměru 200 mm. Kočárek je dále vybaven odnímatelnou hrazdičkou a může být doplněn o odnímatelné boční vymezovací polštářky. Barevné provedení je možno vybrat z aktuálního vzorníku, který Vám na požádání zašleme.

Ke zdravotním kočárkům TOM 4 dodáváme přes dvacet různých doplňků a příslušenství. Jedná se například o hlavovou a krční opěrku, podpažní opěrky, dvou a čtyř bodový pás a nožní pás. Dále ke kočárku TOM 4 nabízíme kyčelní opěrku, mezinožní klín, fixační vestu, kalhotky a fixaci ramen a hrudníku, zimní i letní nánožník, pokojový podstavec pro kočárek, pracovní desku, atd. Většina doplňků je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.

Kočárek TOM 4 ve všech třech velikostech je plně hrazen zdravotními pojišťovnami. Při jeho objednání je nutno uvést typ koleček které požadujete. S volbou doplňků a příslušenství Vám rádi poradíme ať již telefonicky nebo při Vaší osobní návštěvě na některém z našich středisek. Objednací kód i cena jsou pro velikosti MINI, STANDARD i MAXI stejné.

Kočárek zaměříme dle individuálních potřeb a tělesných parametrů Vašeho dítěte. Takto zaměřený kočárek Vám dodáme 2-4 týdny od jeho objednání.

 

Barevné provedení:

barevné provedení R43 barevné provedení R44 barevné provedení R45 barevné provedení R50

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny. Navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem vyplní také tzv. žádanku a odešle ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, nebo zašlete poštou, na kteroukoliv naši pobočku. Zde si budete moci předepsaný zdravotnický prostředek ihned vyzvednout nebo se domluvit na jeho dodání. Pokud nám poukaz zasíláte poštou, uveďte zde prosím své telefonní číslo a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz