ELOFLEX - DOMIFLEX

Elektricky polohovatelné lůžko pro domácí i ošetřovatelskou péči včetně roštu, zábran a hrazdy s madlem.

  • Kód zboží: 12-0011455
  • Kód dodavatele: 25001
  • Dostupnost: skladem více jak 10 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Běžná cena bez DPH: 25 748 Kč
  • Běžná cena s DPH: 29 610 Kč
  • Snížená cena bez DPH: 19 557 Kč
  • Snížená cena s DPH: 22 490 Kč
Sleva

(koupit na poukaz)


Lůžko Eloflex-Domiflex je určeno pro domácí i ošetřovatelskou péči. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním, komfortem a vysokou užitnou hodnotou. Výškové nastavení postele umožňuje snadné ulehání či usedání na postel či přesedání na vozík a zároveň usnadňuje obsluhu ošetřující osobě.

Postel je vybavena dřevěným lamelovým roštem děleným na čtyři části: podhlavníkovou, sedací, stehenní a holenní. Pohyb jednotlivých částí lůžkové plochy je prováděn nízkonapěťovými lineárními motory. Jednotlivé polohy jsou navzájem zcela nezávislé a lze je nastavovat buď jednotlivě nebo i současně.

Konstrukce lůžka umožňuje následující polohování jednotlivých částí lůžkové plochy:

polohování eloflex domiflex

Rám postele je z kovových profilů doplněný dřevěnými čely a zábranami. Zábrany jsou výškově nastavitelné. Postel je vybavena pojezdovými kolečky s brzdami. Pohonné motory mají přídavný zdroj - 9 V baterii - umožňující pomocný pohyb do horizontální polohy v případě výpadku proudu. Baterie je automaticky aktivována v případě, že jsou stisknuta tlačítka pro pohyb podhlavníkové a nožní části směrem dolů.

Lůžko je dodáváno v dekoru Havana, je možné jej objednat i ve světlém dekoru. V takovém případě je třeba počítat s delší dodací lhůtou. Pro více informací nás kontaktujte.

Matrace není součástí lůžka, proto je v případě, že nemáte vlastní matraci, nutno zažádat též o vystavení poukazu na matraci. Možnosti a jednotlivé typy matrací naleznete v sekci příslušenství, případně Vám s jejím výběrem rádi pomůžeme.

 

Kód ZP je platný do 30. 11. 2019. Od 1. 12. 2019 bude kód ZP nahrazen kódem SUKL (5004454).

Tuto postel je možné si též zapůjčit v naší půjčovně.

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, Vám doporučujeme si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky. Následně navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem, případně poukazy, vyplní také tzv. žádanku/žádanky a odešle je ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz