ICON 40

Variabilní odlehčený mechanický vozík s nosností až 180 kg.

  • Kód zboží: 07-0135570
  • Kód dodavatele: 58040
  • Dostupnost: skladem více jak 10 ks
  • Úhrada: Plně hrazeno ZP
  • Úhrada ZP: 12 970 Kč
  • Cena bez DPH: 11 278 Kč
  • Cena s DPH: 12 970 Kč
Nové

(koupit na poukaz)


Odlehčený skládací mechanický vozík s vyztuženými nosnými prvky a nadstandardní nabídkou šíří sedu i velkou možností individuálního přizpůsobení.

Vozík je dodáván v šířích sedačky 37.5, 40, 42.5, 45, 47.5 nebo 50 cm s nosností 140 kg nebo v zesíleném provedení s šířích sedačky 53, 57 nebo 61 cm a nosností 180 kg. Potah sedáku a zádové opěrky vozíku je textilní, omyvatelný. Sedačka vozíku má nastavitelnou hloubku v rozsahu 40 až 48 cm. Loketní opěrky jsou výškově nastavitelné, odklopitelné. Stupačky vozíku jsou dvoudílné, délkově nastavitelné, odklopitelné a odnímatelné, doplněné opatěnkami. Zadní kola vozíku mají rozměr 24 x 13/8“, s rychloupínacími osami. Pláště kol jsou standardně dodávány plné, na přání zákazníka dodáme vozík také s pneumatikami. Osu zadních kol lze díky přestavitelné desce umístit téměř libovolně a nastavit tak nejen polohu těžiště vozíku, ale také sklon a výšku sedačky. Přední kola mohou být plná nebo vzdušnicová o rozměru 200x50, nebo 8“x1. Vidlice předních kol mají možnost nastavení sklonu. Celková hmotnost vozíku v základním provedení je 15,8 kg.

 

 

Na dodání vozíku Icon 40 v základním provedení postačí jediný poukaz s výše uvedeným kódem. Při objednání je pak nutno specifikovat pouze šíři. Pokud požadujete vozík doplněný o některé příslušenství uvedené v objednacím listě jako například bubnové brzdy, polohovatelnou zádovou opěrku, bezpečnostní rolničky atp., je užitečné tento objednací list sami nebo za asistence našeho technika vyplnit. Z takto vyplněného objednacího listu pak vyplyne, o jaké další poukazy máte Vašeho odborného ošetřujícího lékaře požádat.

Tento zdravotnický prostředek můžete získat také na poukaz s úhradou od zdravotní pojišťovny.  Před tím, než si vybraný zdravotnický prostředek necháte předepsat, Vám doporučujeme si jej vyzkoušet, poradit se o vhodnosti Vaší volby a v některých případech i zaměřit vhodnou velikost a příslušenství. Vyzkoušet si zdravotnický prostředek je možno nejen na našich prodejnách, ale také přímo u Vás doma. Vyzkoušení vybraných zdravotnických prostředků u Vás doma provádíme zdarma. O předvedení lze požádat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky. Následně navštivte Vašeho lékaře některé z výše uvedených odborností a požádejte jej o vystavení poukazu s kódem této pomůcky. Kód je uveden u položky, kde je také uvedena jeho cena a výše úhrady. Předepisující lékař společně s poukazem, případně poukazy, vyplní také tzv. žádanku/žádanky a odešle je ke schválení reviznímu lékaři Vaší zdravotní pojišťovny.  Revizní lékař následně zašle poukaz na Vaši adresu uvedenou na poukaze, nebo v ojedinělých případech zpět lékaři, který Vás bude informovat o možnosti vyzvednutí schváleného poukazu.

Schválený poukaz následně doneste, na kteroukoliv naši pobočku. Poukazy nám lze zaslat také například naskenované e-mailem, jejich originály si pak převezmeme při dodání zdravotnického prostředku. Pokud nám kopie poukazů zasíláte e-mailem, uveďte zde také telefonní kontakt na Vás a adresu, kam si přejete zdravotnický prostředek dodat. Při dodání Vám zdravotnický prostředek předvedeme, nastavíme dle Vašich potřeb a seznámíme Vás se zásadami používání a údržby. Pokud není zdravotnický prostředek plně hrazený zdravotní pojišťovnou, uhradíte doplatek při převzetí zdravotnického prostředku.

Ohledně možností vyzvednutí nebo dodání, nebo v případě, že potřebujete daný zdravotnický prostředek dříve, než Vám jej bude moci lékař předepsat, nás můžete také kontaktovat předem telefonicky nebo e-mailem a domluvit s námi individuální postup.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.

Ve stejné kategoriiPobočky

Praha

Ronkova 13/353, 180 00
Tel.: 266 310 967 (974)
E-mail: info@vita-maxima.cz

Brno

Minská 100, 616 00
Tel.: 549 215 229
E-mail: brno@vita-maxima.cz

České Budějovice

Staroměstská 2608, 370 04
Tel.: 387 203 845
E-mail: ceske.budejovice@vita-maxima.cz

Opava

Pivovarská 7/71
Tel.: 553 663 231
E-mail: opava@vita-maxima.cz